Lublin i okolice
609 829 664
ecotapicerki@gmail.com

Sprzątanie

Usługi z zakresu sprzątania biur, lokali przemysłowych, magazynów oraz prace porządkowe po remontach.

USŁUGI SPRZĄTANIA

- mycie okien, witryn i szyb
- czyszczenie obiektów handlowych
- czyszczenie wnętrz po remontach
- sprzątanie biur i lokali przemysłowych
– odkurzanie i mopowanie podłóg
- dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń
- ścieranie kurzy z dostępnych powierzchni
- czyszczenie poręczy metalowych i luster
- czyszczenie pobudowlane

pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów, sprzątanie mieszkań, pranie tapicerek samochodowych i meblowych

NASZA PRACA

Wykonujemy swoją pracę w pełni dostosowaną do Klienta oraz jego potrzeb. Twoja satysfakcja i zadowolenie z wykonywanych przez nas usług bez wątpienia jest priorytetem. Skontaktuj się z nami !

WYSOKA JAKOŚĆ

Świadczymy wysoką jakość wykonywanych usług. W związku z tym dobieramy odpowiednie środki czyszczące, które gwarantują bezpieczeństwo i blask dla czyszczonych powierzchni.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Godnym uwagi jest fakt, iż nasza oferta jest kompleksowa i oferujemy szeroki zakres prac. Sprzątamy biura, lokale przemysłowe oraz domy. Bez wątpienia dajemy gwarancję satysfakcji i zadowolenia.

ZAKRES USŁUG

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów czy też kompleksów rekreacyjnych. Co jest istotne, dobieramy odpowiednie środki czystości i sprzęt na podstawie oględzin obiektu oraz sugerujemy zakres i harmonogram usług odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta.

SPRZĄTANIE - CENNIK

Poniżej przedstawiamy ceny za poszczególne usługi

Od 3,00 – 8,00 zł/m2

Od 2,00 – 6,00 zł/m2

Od 2,00 – 8,00 zł/m2

Sprzątanie

Zapewnimy profesjonalne środki czystości, najlepszy sprzęt i przede wszystkim ekipę sprzątająca, która zadba o Twoje mieszkanie. Zamów usługę sprzątania, powierz swój dom profesjonalistom i ciesz się idealnym porządkiem. Podejmujemy się nawet tych najbardziej skomplikowanych zadań i jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet bardzo dużym nieporządkiem, jaki powstał np. w wyniku remontu. Co więcej – zadbamy o to, aby wszystkie prace porządkowe przeprowadzone zostały tak szybko, jak to tylko możliwe!

Doświadczenie

Niewątpliwie jesteśmy uczciwi i doświadczeni. Nasz personel jest nie tylko doskonale przeszkolony, ale i ubezpieczony. Co więcej – w skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej, dlatego wszelkie usługi świadczymy przy zachowaniu najwyższych standardów.

pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów, sprzątanie mieszkań, pranie tapicerek samochodowych i meblowych

przy większych zamówieniach oraz stałej współpracy rabat 20%!